„Bezodný atrament“

Instant Ink ukončí problémy s nedostatkom atramentu alebo tonera v situáciách, keď ho práve najviac potrebujete. Zákazníci si môžu vybrať z viacerých mesačných plánov s paušálnou cenou za objem strán, ktoré mesačne vytlačia. Služba zároveň kontroluje, či v tlačiarni dochádza atrament alebo toner, a automaticky zaistí doručenie novej kazety k zákazníkovi skôr, než tú súčasnú minie. O náplň v tlačiarni sa tak už nemusí starať.

Ceny predplatného v prípade atramentu začínajú od 99 centov za mesiac a umožňujú usporiť až 70 % nákladov za originálny spotrebný materiál HP, pri toneri plány začínajú na sume 1,99 eur mesačne a v porovnaní s nákupom štandardných kaziet možno ušetriť až 50 % z ceny. Predplatitelia si môžu svoj plán kedykoľvek zmeniť alebo úplne zrušiť - bez nutnosti vypovedať zmluvu, hradiť pokutu či dodržať zmluvný záväzok - a môžu tiež nevyužité strany prenášať z jedného mesiaca na druhý.

Polroka tlače zdarma s HP+

HP+ je systém chytrej tlače, ktorý je určený pre domácnosti a malé firmy. V čase, keď dopyt po tlači rastie, pretože milióny ľudí sa učia a pracujú z domova, modernizuje systém HP+ používateľskú skúsenosť s tlačou. Od špičkovej tlačiarne cez službu pohodlného doručovania spotrebného materiálu až po najlepšiu tlačovú aplikáciu vo svojej triede, ktorá je teraz v cloude, boli všetky vylepšené funkcie pre HP+ navrhnuté tak, aby vyhovovali rozšíreným potrebám tých, ktorí sú najviac závislí od svojich tlačiarní.

V rámci ponuky HP+ získavajú zákazníci šesťmesačné bezplatné skúšobné obdobie v službe Instant Ink, s bezplatným dodávaním tonera podľa potreby a možnosťou ľahko spravovať službu z aplikácie HP Smart App.

Ilustračné foto
Zdroj: HP
Ilustračné foto

Ekologická tlač

Služba Instant Ink poskytuje používateľom pohodlie a umožňuje im jednoducho podporiť udržateľný životný štýl. Každá dodávka tlačovej kazety od spoločnosti HP v sebe automaticky zahŕňa predplatenú recykláciu, takže použitú atramentovú alebo tonerovú kazetu možno bezplatne odoslať na recykláciu a zaistiť tak opätovné využitie plastového materiálu.

K tomu slúži program Planet Partners, v rámci ktorého spoločnosť HP zrecyklovala už viac ako 875 miliónov atramentových a tonerových kaziet.

Viac informácií o službe Instant Ink nájdete TU.

Výhody

1) Úspora na atramente až 70 % vychádza z nákladov na mesačné predplatné služby HP Instant Ink so 700-stránkovým tlačovým plánom bez zakúpenia dodatočných stránok v porovnaní s nákladmi za stranu pri tlači stránok podľa ISO/IEC 24711 na väčšine tradičných farebných atramentových tlačiarní a multifunkčných zariadeniach formátu A4 v rovnakej triede s použitím originálnych kaziet so štandardnou kapacitou a priemernými cenami pre väčšinu krajín EMEA <200 eur podľa štúdie spoločnosti Buyers Lab z júla 2020, objednanej spoločnosťou HP a vychádzajúcej z verejne dostupných informácií k 1. júnu 2020. V štúdii nie sú zohľadnené predajné ceny. Tlačiarne HP Ink Advantage sú vylúčené kvôli neštandardnému modelu hardvéru a spotrebného materiálu. Tlačiarne boli vybrané podľa podielu na trhu uvedenom v dokumente IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker - Final Historical 2020Q1 (konečné údaje za prvý štvrťrok 2020). Podrobnosti: www.keypointintelligence.com/HPInstantInkROW.
2) Úspora na toneri až 50 % vychádza z nákladov na mesačné predplatné služby HP Instant Ink s 1500-stránkovým plánom bez zakúpenia dodatočných stránok v porovnaní s nákladmi na stránku pri čiernobielych laserových tlačiarniach A4 a multifunkčných tlačiarniach triedy <450 USD, ktoré používajú originálne integrované tonerové kazety štandardnej kapacity (toner a valec v jednej kazete). Štúdia spoločnosti Buyers Lab z októbra 2020, objednaná spoločnosťou HP a vychádzajúca z verejne dostupných informácií k 30. septembru 2020. Tlačiarne vybrané podľa podielu na trhu uvedenom v dokumente IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker - Final Historical 2020Q1 (štvrťročný sledovač periférnych zariadení k tlači od IDC - konečné historické údaje za prvý štvrťrok 2020). Podrobnosti: http://www.keypointintelligence.com/HPTonerServiceROW.