Kto bude značky hodnotiť?

Spoločnosti sa budú hodnotiť v troch kategóriách.
 
Víťazi CENY MEDIAN SK sú určení na základe reprezentatívneho kvantitatívneho prieskumu realizovaného spoločnosťou MEDIAN SK. 
 
O víťazoch CENY VEREJNOSTI rozhodne verejnosť hlasovaním na webstránke.
 
Tretia, špeciálna kategória, má názov CENA HERMES. Svoj komunikačný projekt do nej môže prihlásiť akákoľvek spoločnosť. Tie najlepšie následne ocení odborná porota. 

Zvýhodnená registrácia prác

Spoločnosti majú ešte stále možnosť prihlásiť projekt do kategórie CENA HERMES v predtermíne. V prípade registrácie projektu do 31. 1. 2023, má každá spoločnosť možnosť prihlásiť ďalší projekt grátis. Všetky výhody predtermínu a ďalšie dôležité informácie nájdete na www.cenyhermes.sk.
 
Riadny termín na prihlásenie projektov za bežné ceny a hlasovanie verejnosti bude možné od 1. 2. 2023 do 28. 2. 2023. Slávnostné vyhodnotenie výsledkov HERMES KOMUNIKÁTOR ROKA 2022 sa bude konať 23. 3. 2023.

Aké novinky prináša 9. ročník súťaže?

Prvou tohtoročnou novinkou je udelenie ceny GRAND PRIX. Ide o ocenenie inštitúcie, ktorá získa najväčší počet bodov v súčte všetkých troch spôsobov hodnotenia. Víťaz ceny GRAND PRIX okrem statusu najlepšie komunikujúcej značky získa aj sekundárnu analýzu dát MML v rozsahu 30 strán od spoločnosti MEDIAN SK. 
 
V rámci CENY HERMES budú môcť tento rok značky prihlasovať svoje projekty do nasledovných podkategórií: Inovatívny marketingový prístup, Interná komunikácia & employer branding, Krízová komunikácia, Dizajn, Spoločenská zodpovednosť a Event.
 
V ostatnom ročníku si CENU HERMES (vtedajšiu Cenu Agentúry) odniesli spoločnosti 365 bank, Lidl, Coop Jednota Slovensko, Prvá stavebná sporiteľňa a Tesco Stores SR. Komu sa podarí vyhrať tentokrát sa dozvieme počas slávnostného vyhodnotenia v marci.

O PROJEKTE

HERMES KOMUNIKÁTOR ROKA je jediné ocenenie pre najlepšiu inštitúciu v Slovenskej republike v komunikácii so zákazníkom. 

Odbornými garantmi projektu sú Mgr. Michal Mislovič, obchodný a marketingový riaditeľ MEDIAN SK, Ing. Jindřich Bardon, projektový manažér, Slovenský rozhlas RTVS, a doc. PhDr. Milan Banyár, PhD., vysokoškolský pedagóg Katedry marketingovej komunikácie Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave a Ústavu marketingových komunikací Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.   

Projekt organizuje Respect APP s.r.o. Autorom projektu, vlastníkom ochrannej známky a licencie je Sophos Solutions s.r.o. Odborným partnerom projektu je spoločnosť MEDIAN SK a hlavnými mediálnymi partnermi sú UNIMEDIA a Radio Group, media representative Fun rádia & Rádia Vlna.

Viac info na www.cenyhermes.sk

Ilustračné foto
Zdroj: Respect APP
Ilustračné foto