Ako môžete zvýšiť povedomie svojej značky vďaka Whitepress®?

Whitepress® - Content marketingová platforma slúži na vytváranie kvalitného obsahu, vďaka ktorému môžete aj vy zvýšiť povedomie o svojej značke. Výhodou využívania tejto platformy je možnosť publikovať svoje SEO a PR články na viac než 45 000 webových stránok, a to nielen v rámci Európy, ale aj Južnej Ameriky. Nezáleží na tom, či patríte do skupiny copywriterov, vydavateľov alebo inzerentov, služby Whitepress® môžete využívať akýmkoľvek spôsobom. Publikujte svoj článok vo viac než 24 jazykoch, odlíšte sa od konkurencie a dajte svojim potenciálnym zákazníkom o sebe vedieť. Nemáte svoj vlastný SEO článok? To vôbec nevadí. Využite copywritera z Whitepress®, ktorý pre vás pripraví jedinečný a kvalitný článok na základe všetkých vašich požiadaviek a požiadaviek konkrétneho webu, na ktorom bude váš článok publikovaný. Vďaka využívaniu služieb Whitepress® - Content marketingovej platformy získate omnoho viac, a to umiestnenie SEO a PR článkov s garanciou vysokej návštevnosti či 12-mesačné monitorovanie objednaných a publikovaných článkov na všetkých trhoch z databázy.

Ako vám môže Whitepress® pomôcť pri vytváraní kvalitného obsahového marketingu?

Okrem štandardných služieb, ktoré Whitepress® - Content marketingová platforma ponúka, môžete tiež využiť nadštandardné služby Content Premium. Vďaka tejto službe si môžete sami vybrať copywritera z databázy Whitepress®, ktorá v súčasnosti obsahuje zoznam viac než 100 skúsených copywriterov, a to v rámci Slovenskej, ale aj Českej republiky. Tým sa vám nestane, že váš napísaný článok bude plagiátom alebo nebude spĺňať všetky faktory, ktoré ovplyvňujú SEO alebo tie, ktoré musia byť dodržané pri písaní PR článkov. Copywritera si tak môžete vybrať sami na základe tém, ktorým sa venuje a na základe jeho hodnotenia alebo to všetko necháte na platformu Whitepress®. Presvedčte sa o tom, že vytvárať kvalitný obsah nebolo nikdy jednoduchšie.

Ako môžete použiť WhitePress® na získanie lepšej viditeľnosti a dosahov?

Platforma WhitePress vám ponúka nielen tvorbu kvalitných SEO a PR článkov, vďaka ktorým o vás budú vedieť vaši potenciálni zákazníci a pripomenú si vás vaši súčasní, ale získate ďaleko viac. Stačí, ak sa do WhitePress® - Content marketingovej platformy zadarmo zaregistrujete. Následne si môžete objednať napísanie kvalitných článkov či publikovanie na overených 45 000 weboch. Navyše môžete v rámci WhitePress® využiť budovanie povedomia o značke, podporu vašich PR aktivít, zlepšovanie imidžu spoločnosti, zvyšovanie návštevnosti či generovanie nových leadov a následne aj integrovanie SEO a content marketingových aktivít.

Zaregistrujte sa bezplatne do WhitePress® a využívajte jedinečné služby tejto platformy, ktorá má už 8-ročné skúsenosti na medzinárodnom trhu.