V danej lokalite chce vybudovať nový priemyselno-logistický areál, v ktorom vyrastie jeden sklad a jedna fabrika na výrobu plastových dielcov pre automobily s celkovo až dvoma desiatkami vstrekolisov.

Vybudovanie celého komplexu podľa projektu, ktorý už spoločnosť posunula aj slovenským úradom, má stáť zhruba 30 miliónov eur.

Pozadie spoločnosti AAH Park naznačuje, že za zámerom môže stáť bratislavská investičná skupina Arca Capital. Najvyšším výkonným šéfom celého projektu je totiž Matej Danóci, ktorý pre ňu viedol viaceré energetické projekty.

M. Danóci už jeden podobný projekt začal pred vyše rokom plánovať aj v obci Solčany, ktorá susedí s Topoľčanmi. Išlo o plán vybudovania novej fabriky na plastové dielce pre automobilový priemysel za šesť miliónov eur, pričom M. Danóci ho vtedy sám opísal ako jeho vlastný plán, s tým, že ako silný finančný partner do neho môže vstúpiť práve aj Arca Capital.

Možné je, že AAH Park stavia svoj plán na podobných základoch ako skorší solčiansky projekt M. Danóciho. Už pri ňom informoval, že vo výrobe plastov síce sám širšie skúsenosti nemá, no spolupracuje na projekte aj s tradičným českým výrobcom plastových dielcov Rama Bohemia.

Za silnú stránku svojho projektu označil aj to, že Topoľčany sú dosť blízko k Nitre, kde svoju novú automobilku už stavia britský Jaguar Land Rover. Práve ten má byť pre jeho projekt nosným odberateľom.