EKasa  predstavuje vo veľa prípadoch nemalú investíciu, ktorá začínajúceho podnikateľa môže zaťažiť. S Markeetou má aj táto situácia riešenie.

Začínate s podnikaním? Vyberte si produkt, ktorý vám uľahčí život

Zdroj: www.markeeta.sk

eKasa s nulovou investíciou

Podľa prieskumov je Markeeta v súčasnosti najdostupnejšou eKasou na trhu a to aj vďaka balíčkom, ktoré si podnikateľ dokáže nakombinovať podľa svojej individuálnej potreby. Ak si vyberiete Markeetu získate prechod na eKasu s nulovou investíciou. Ako bonus môžete získať ďalších 50 eur, ktoré pokryjú inštaláciu, čím sa výdavky vyrovnajú nule. „EKasu vníma väčšina podnikateľov ako zbytočné zaťaženie. Preto sme sa rozhodli ponúknuť podnikateľom výhody, ktoré reálne ocenia“  vyjadril sa pre eTrend Bohuslav Paule zo spoločnosti Markeeta.

Začínate s podnikaním? Vyberte si produkt, ktorý vám uľahčí život

Zdroj: www.markeeta.sk

Jednoduché a kvalitné riešenie

Markeetu uviedla na trh spoločnosť Smart Software, ktorá sa zaoberá pokladničnými systémami už 20 rokov. Aj preto je práve jednoduchosť používania a rýchla a jednoduchá obsluha, ktorá prebieha bez akéhokoľvek zdržiavania a problémov. Samozrejmosťou je najmodernejšie dotykové riešenie na trhu a certifikované chránené dátové úložisko.

MARKEETA je členom skupiny Solitea a je jedným z troch najväčších dodávateľov pokladničných riešení pre elektronickú evidenciu tržieb (EET) v Českej republike. Pokladnice MARKEETA určené pre slovenský trh využívajú certifikované riešenie EKAS od popredného slovenského výrobcu BOWA. Riešenie od spoločnosti BOWA je postavené na šifrovanom prenose medzi pokladničným klientom a chráneným dátovým úložiskom (CHDU) a tak sú pokladnice MARKEETA dobre zabezpečené proti prípadnému zneužitiu.

„Podnikatelia očakávajú jednoduché a prívetivé ovládanie tak, aby ich prevádzkovanie pokladne nezaťažilo. Veľmi žiadané sú moderné dotykové pokladne, ktorých obsluhu zvládne naozaj každý obchodník. Rovnako ako dopytované mobilné riešenie, pri ktorom MARKEETA ponúka mobilný pokladničný terminál MARKEETA Pay, ktorý možno využiť aj ako platobný terminál na platby kartami,“ špecifikoval  Bohuslav Paule.

Začínate s podnikaním? Vyberte si produkt, ktorý vám uľahčí život

Zdroj: www.markeeta.sk

Riešenia na mieru

Nadštandardná je v prípade tohto produktu 24 mesačná záruka a služby zelenej linky (0800 100 001), ktorá je v prevádzke nepretržite. „Markeeta vychádza predovšetkým z konkrétnych potrieb našich zákazníkov. Tí často požadovali práve čo najrýchlejšiu a najjednoduchšiu obsluhu bez zdržiavania, rovnako ako kvalitu za nízku cenu či dostatočne dlhú záruku. Pri každom našom produkte venujeme veľkú pozornosť dátovej bezpečnosti, ktorá je v súčasnosti nevyhnutnosťou,“ potvrdil Bohuslav Paule.

Začínate s podnikaním? Vyberte si produkt, ktorý vám uľahčí život

Zdroj: www.markeeta.sk

Markeeta Pay - Kto sa potrebuje s eKasou pohybovať a kto potrebuje kompaktné riešenie na akceptáciu platobných kariet aj do budúcna.
Akceptácia platobných kariet bude možná od 1. alebo 2. kvartálu roku 2020.