Vedenia podnikov argumentujú tým, že robia všetky dostupné opatrenia. Ako však presvedčiť zamestnancov a odborárov, že sa skutočne nemajú čoho báť? Napríklad dezinfekciou, ktorá s istotou zabíja vírusy – pomocou japonského rozprašovača AKIMIst.

Výrobné podniky musia fungovať ďalej. Pri maximálnej možnej ochrane zamestnancov proti novému koronavírusu. Úplným základom je (popri striktnej osobnej hygiene) dezinfekcia priestorov. Na slovenskom trhu máme pre Vás rozprašovač tvoriaci suchú hmlu, ktorá prenikne do každého roku miestnosti - AKIMIst E. Tento zvlhčovací systém rozprašuje mikroskopické kvapky, menšie ako 10μm, teda „suchú hmlu“. Kvapky dezinfekcie sú pritom také malé, že umožňujú dezinfekciu bez zmáčania prostredia. Dezinfekciu teda môžete realizovať niekoľkokrát za deň, aj počas plnej prevádzky. A zamestnanci nebudú mať pritom nepríjemný pocit dopadania neznámej tekutiny na seba.

Zabijak koronavírusu už i v slovenských výrobných podnikoch a predajniach

Zdroj: Realtime TECHNOLOGIES SK , s.r.o.

AKIMIst od svetoznámej firmy IKEUCHI je osvedčený produkt so 60-ročnou tradíciou a vysokou japonskou kvalitou. Najmä v poslednom období patrí medzi najúčinnejšie nástroje boja proti novým, ničivým vírusom, z ktorých mnohé vznikli práve v Ázii. Vtáčia chrípka SARS, či ázijská chrípka pomohli zdokonaliť  AKIMIst v najkrízovejších situáciách.  

Zabijak koronavírusu v akcii

Teraz intenzívne pomáha AKIMIst v boji proti novému koronavírusu. Na Slovensku sa využíva na dezinfekciu bratislavských predajní a skladov siete dm drogerie. Najviac je však viditeľný v krajine, ktorá trpí novým koronavírusom najviac – v Taliansku. Tu ho vláda spolu s dezinfekčným kontajnerom používa v boji s novým koronavírusom na dezinfekciu a čistenie verejných priestorov.

Nie je to len však len koronavírus. Rozprašovacie systémy AKIMIst od firmy IKEUCHI pomôžu tiež zvyšovať vlhkosť vo výrobných halách, či pracovných priestoroch. Tá najmä v zimnom období klesá často pod 20 %, čo môže spôsobiť zamestnancom zdravotné komplikácie, ale tiež zvyšuje riziko vzniku elektrostatického náboja, ktorý môže poškodiť výrobky. V neposlednom rade minimalizuje riziká rozšírenia ďalších, bežných ochorení na pracovisko ako napríklad chrípky.

Zabijak koronavírusu už i v slovenských výrobných podnikoch a predajniach

Zdroj: Realtime TECHNOLOGIES SK , s.r.o.

„Systém IKEUCHI má pre nás v porovnaní s inými systémami, ktoré sme predtým používali (vysokotlak, parné zvlhčovanie), množstvo výhod. Predovšetkým by som chcel oceniť jeho BEZPORUCHOVOSŤ, takmer žiadne náklady súvisiace s jeho servisovaním a prevádzkou, rovnako ako aj spôsob distribúcie suchej hmly (rozprašovanie vody pomocou stlačeného vzduchu) - rovnomerné rozprašovanie bez kvapkania a striekania vody,“ hovorí Tomáš Kulich, ENICS Slovakia, s.r.o.

Rozprašovače AKIMIst na Slovensku distribuuje Realtime Technologies, ktorá je medzinárodným špecialistom na priemyselné technológie. Okrem Slovenska pôsobí i v ČR, Rumunsku a Írsku.

Zabijak koronavírusu už i v slovenských výrobných podnikoch a predajniach

Zdroj: Realtime TECHNOLOGIES SK , s.r.o.

Zvlhčovacie systémy IKEUCHI ponúkajú riešenia prispôsobené špecifikám každého priemyslu. Kontaktujte experta Karola Džupu, aby Vám pomohol nájsť to správne riešenie pre Vás – [email protected], 0948 654 022.