Ak vaši zamestnanci často vykonávajú repetitívnu prácu, je takmer isté, že raz za čas robia drahé chyby z nepozornosti a že nemajú priestor, aby sa plnohodnotne venovali projektom s vysokou pridanou hodnotou. Podniky ako ten váš tak zbytočne strácajú nielen čas a peniaze, ale aj príležitosti rásť a prichádzať s inováciami. Práve v tomto prípade pomôže inteligentná robotická automatizácia procesov SAP iRPA, nástroj, ktorý zamestnancom uvoľní ruky od často sa opakujúcich úloh. Umožní vám jednoducho vytvárať „neviditeľné roboty,“ ktoré dokážu pracovať rýchlo a bez chýb na rovnakých úlohách ale aj na rovnakých strojoch a softvéroch ako vaši zamestnanci.

Ilustračné foto.
Zdroj: SAP
Ilustračné foto.

Inteligentná robotická automatizácia procesov SAP iRPA umožňuje malým aj veľkým podnikom rásť a získavať konkurenčné výhody bez toho, aby museli naberať novú a drahú pracovnú silu. V blízkej budúcnosti bude bežnou súčasťou inteligentného podnikania. Práve preto by vám nemala chýbať už dnes.

SAPerman akadémia je séria náučných videí o inteligentnom podnikaní, v ktorých SAP Presales odborník Ján Chovanec vysvetľuje laickým spôsobom moderné podnikateľské technológie a riešenia.

Ilustračné foto.
Zdroj: SAP
Ilustračné foto.