Základom brandu Forbidden Taste (Zakázaná chuť) bola kreativita a štýl cielene zahalený rúškom tajomstva. Tajná lokalita. Menu plné experimentov a vždy noví ľudia. Bola to pop-up večera, ktorá bola vždy iná a mohla kombinovať adrenalín, divadlo, hudbu a zábavu pri netradičnom jedle.

Každá večera sa odohrávala na netradičnom mieste. Hostia nikdy vopred nevedeli, kde presne. Registrovaní a vybratí návštevníci sa to dozvedeli až v deň konania akcie esemeskou a e-mailom. Mohlo to byť na moste, v skate parku, hangári alebo v obchode.

Prvú degustačnú večeru zažilo tridsať hostí v máji 2013 v opustenej pražskej trafostanici. Od organizátorov dostali takúto SMS: „Forbidden time & place: Dnes 18:50-19:05 pred stanici metra Malostranská. Hľadajte dámu, ktorá sa nebojí ohňa. Ona vás navedie ďalej na Forbidden Taste.“ Tou dámou bola nakoniec ich kamarátka Lenka, ktorá mala v ruke hasiaci prístroj.

Jeden zážitok, jedna skúsenosť

Podobných eventov odvtedy zorganizovali v Prahe a Bratislave dve stovky. V Bratislave mala názov On the Move a bola to večera v tréningovej hale pre extrémne športy Hangair, ktorá ešte nebola otvorená pre verejnosť.

Ďalšie akcie sa uskutočnili napríklad uprostred najväčšieho skateparku v Prahe, v divadle, na najvyššom poschodí prázdnej kancelárskej budovy, alebo v utajenej sále, ktorá v minulom storočí slúžila ako jedáleň.

Netradičnému miestu bolo vždy na mieru pripravené netradičné menu, ktoré

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa