Od 25. apríla si v uliciach Bratislavy znova môžete objednať odvoz prostredníctvom služby Uber. Zástupcovia firmy o tom informovali na tlačovej konferencii a potvrdili, že oficiálne bude aplikácia aktívna od 10:00. Presnejšie povedané sa od tejto hodiny začali zobrazovať dostupné autá.

Ashkan Kebriti je nový výkonný riaditeľ Uberu pre náš región. Na tlačovej konferencii hneď v úvode vyjadril potešenie nad tým, že nová legislatíva s modernejším pohľadom na prepravu umožnila návrat tejto služby na Slovensko. Zároveň dodal, že Uber sa na globálnej úrovni mení a pridáva mnoho iných druhov prepravy a aj doplnkových služieb od prenájmu áut po donášku jedla.

Vrátenie sa za volant Uber vozidla má prebiehať hladko pôvodným vodičom a aj novým záujemcom o pridanie sa do zoznamu partnerských vozidiel majú aktívne pomáhať.  

Aplikácia ako taká neprestala nikdy fungovať a slovenskí používatelia ju mohli používať naďalej. Ale len v krajinách a mestách kde bola služba aktívna. Práve to je jeden z hlavných benefitov Uberu – univerzálna použiteľnosť prakticky na celom svete.

Ako uvítací bonus získajú noví zákazníci

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa