Práve prechod na eKasu výrazne zaťaží najmä začínajúcich podnikateľov, ktorých investície sa môžu vyšplhať do enormných výšok. Hoci je cena eKasa systému podstatná, je lepšie siahať po overených produktoch.

Rozhodujete sa pre eKasu na poslednú chvíľu? Vyberte si bezpečnosť

0800 100 001 Zdroj: www.markeeta.sk.

Falošné eKasy

O tom, že na internete sa objavili pochybné eKasy sa objavilo viacero správ. Internetové ponuky na dodávku elektronických registračných pokladníc, ktoré údajne majú certifikáciu pre nový systém online napojených pokladníc eKasa sa stali plošným problémom. Týmto systémom však certifikácia chýbala a téme sa venovala aj Finančná správa. V prípade, že sa rozhodujete pre eKasu, zvážte viacero faktorov ako je bezpečnosť a nerozhodujte sa len na základe ceny.  

Nulovú počiatočnú investíciu ponúka eKasa Markeeta od spoločnosti Solitea. V prípade tejto eKasy neplatíte nič nielen za prechod, ale ako bonus môžete získať 50 eur na inštaláciu zadarmo. Výhodou je aj najdlhšia záruka a 24 hodinová podpora. Všetky potrebné informácie sa dozviete na zelenej linke – 0800 100 001.

Rozhodujete sa pre eKasu na poslednú chvíľu? Vyberte si bezpečnosť

0800 100 001 Zdroj: www.markeeta.sk.

Bezpečnosť na prvom mieste

Ak si správne vyberiete z ponúkaných možností, uvedomíte si, že aj v prípade eKasy môžete zásadne ušetriť bez toho, aby ste sa báli o svoje dáta a dôležité údaje. Markeetu uviedla na trh spoločnosť Smart Software, ktorá sa zaoberá pokladničnými systémami už 20 rokov. Na prvom mieste je pre dodávateľa služby bezpečnosť, ktorá sa netýka len eKasa systémov, ale všetkých produktov.

V prípade systému Markeeta budú vaše dáta chránené vďaka certifikovanému cloudovému úložisku. Vďaka tomuto riešeniu sa nemusíte obávať, že by ste o svoje dáta niekedy prišli, nakoľko spoločnosť všetky dáta archivuje podľa legislatívnych požiadaviek.  MARKEETA je členom skupiny Solitea a je jedným z troch najväčších dodávateľov pokladničných riešení pre elektronickú evidenciu tržieb (EET) v Českej republike. Pokladnice MARKEETA určené pre slovenský trh využívajú certifikované riešenie EKAS od popredného slovenského výrobcu BOWA. Riešenie od spoločnosti BOWA je postavené na šifrovanom prenose medzi pokladničným klientom a chráneným dátovým úložiskom (CHDU) a tak sú pokladnice MARKEETA dobre zabezpečené proti prípadnému zneužitiu.