Od nedele 19. júla bude slovenská letecká spoločnosť lietať z Bratislavy do chorvátskeho mesta Split. Lety budú prevádzkované dvakrát týždenne a sprevádzať ich budú aj bezpečnostné opatrenia ako rúška či dezinfekcia rúk.

„Začíname už túto nedeľu, budeme pokračovať pravdepodobne do prvých septembrových týždňov a podľa záujmu budeme ďalej tie lety buď predlžovať, alebo skracovať," priblížil riaditeľ spoločnosti AirExplore Martin Štulajter.

Airbus spoločnosti Level Europe.
Neprehliadnite

Predávali letenky za cent, teraz pre koronakrízu smerujú do krachu

Slovenská letecká spoločnosť AirExplore spolupracuje pri predaji letov do Splitu s s obľúbeným slovenským vyhľadávačom leteniek Pelikan.sk. Prázdnych lietadiel v dôsledku pandémie sa obe spoločnosti zatiaľ neboja. Prichádza tak konkurencia pre RegioJet, ktorý svoje žlté vlaky posiela do Chorvátska. Jednosmerný let z Bratislavy do Splitu s AirExplore bude stáť 69 eur.

Lety sa budú uskutočňovať každú stredu a nedeľu, pričom v stredy bude odlet z Bratislavy o 13.35 h, odlet zo Splitu o 16.05 h. V nedele budú odlety z Bratislavy o 15.05 h, zo Splitu o 17.35 h. Lety bude spoločnosť prevádzkovať na lietadlách Boeing 737-800, ktoré disponujú 189 miestami.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa