Zvýšili sa nároky na zariadenie interiérov a tie zas vyústili do požiadaviek na flexibilitu a účelnosť. Na veľtrhu MODDOM si návštevníci budú môcť vybrať z množstva riešení a poradiť sa s odborníkmi o tom, ako interiér čo najlepšie prispôsobiť potrebám jeho užívateľov.

Nábytok, dizaj, umenie

Nábytok do celého interiéru, dizajnové doplnky pre dotvorenie bývania a ponuka umeleckých diel, ktoré priestoru dodajú charakter – po prestávke spôsobenej koronavírusom sa do bratislavskej Incheby vracia medzinárodný veľtrh nábytku, bytových doplnkov a interiérového dizajnu MODDOM spoločne s výstavou výtvarného umenia ART.

Počas piatich dní, od 20. do 24. októbra, sa záujemcom predstaví stovka výrobcov a predajcov nábytku a doplnkov zo Slovenska i zahraničia. Na návštevníkov čakajú kožené i textilné sedacie súpravy, moderné kuchyne a kuchynské zásteny, dizajnový jedálenský nábytok, svietidlá, postele a matrace pre kvalitný spánok, nábytok do kancelárií, ale aj koberce, závesy, krby či technológie do interiéru a ďalší sortiment, ktorý uľahčí cestu za vysnívaným bývaním.

Flexibilita a multifunkčnosť 

Jednoduché a všestranné kúsky, ktoré môžu poslúžiť na viacero účelov – aj taký nábytok nájdu návštevníci v ponuke veľtrhu MODDOM. Luxusná sedacia súprava Serena (MSJ) je natoľko variabilná, že sa jednoducho zmení z formálneho sedenia na relaxačné „letisko“ pre celú rodinu. Pohovka Javier (Amalthea) sa vďaka transformačnému mechanizmu môže ľahko premeniť na pohodlnú posteľ pre návštevy.

Modern,Luxury,Stylish,Apartment,Interior,In,Pastel,Colors.,A,Very
Zdroj: Incheba

Najobľúbenejší kúsok domácnosti – sedačka či stôl v jedálni?

Sedačka býva stredobodom domácnosti, ktorý slúži na relax aj prácu. Na veľtrhu MODDOM budú k dispozícii kvalitné sedacie súpravy v najrôznejších štýloch, povrchových úpravách a cenových kategóriách (Saporini, MSJ, Milenium, Amalthea, In-Elis, JV Pohoda, Interstyle).

Srdcom každého domova je nepochybne jedálenský stôl. V ponuke vystavovateľov nebudú chýbať jedinečné stoly z čerešňového, orechového či agátového dreva s epoxidovou živicou a kameňmi (Reforest), alebo stoly v štýle modernej elegancie s mramorovou základňou (JV Pohoda).

Postele a matrace pre sladký spánok

Kvalita spánku sa odvíja nielen od životného štýlu, ale aj od celkového prostredia a predovšetkým – od matraca. MODDOM ponúkne postele a riešenia pre dizajnovú spálňu (napríklad LB Bohemia, We-Tec), ale aj výber kvalitných matracov a roštov (napríklad Matracentrum, Zaren).

Doplnky a umenie dodajú interiéru charakter

Vzhľad interiéru dokážu aj bez veľkej investície meniť doplnky a zariaďovacie predmety. Na MODDOMe si návštevníci budú môcť vybrať zo sortimentu, v ktorom nebudú chýbať luxusné krištáľové lustre (Glass LPS), závesy (Window Fashion) a tieniaca technika (Metalinox), obklady zo starej tehly (Tehličkovo) či luxusné perzské koberce (Rugpoint). Výstava ART pre zmenu ponúkne tvorbu autorov Klubu výtvarných umelcov.

Veľtrh MODDOM v Inchebe sa uskutoční od 20. do 24. októbra v čase od 10:00 do 19:00, v posledný deň do 17:00. V dňoch od 21. do 23. októbra veľtrh doplní sekcia produktov pre krásu a zdravý životný štýl vrátane Majstrovstiev Slovenska v maľovaní na telo BodyArt 2021.

Tento článok označený We know how vznikol v spolupráci s komerčným partnerom. Redakcia nie je jeho autorom, ale obsah článku považuje za prínosný pre čitateľa.