Chceli by ste niekedy mať v práci k dispozícii celý tím odborníkov? V tom prípade je Danovecentrum.sk a Mzdovecentrum.sk presne pre vás. Profesionáli z Poradcu podnikateľa v ňom denne monitorujú, aktualizujú a vysvetľujú užitočné informácie. Účtovné, daňové a mzdové novinky spracovávajú jednoducho, ľudsky a zrozumiteľne. V čom všetkom vám ako predplatiteľovi môže Daňové a Mzdové centrum zjednodušiť život?

Nájdete zrozumiteľné odpovede na svoje otázky

Zložité hlavolamy zákonov a legislatívy je niekedy náročné dešifrovať a človek sa v nich môže strácať. Chcete nájsť ľahko pochopiteľné odpovede a vysvetlenia? Daňové a Mzdové centrum sú tie správne miesta. Ich poslaním je ponúkať spoľahlivé skratky k informáciám a riešeniam.

Odborníci vám zákony dokážu nielen vysvetliť, ale aj ukážu, ako ich preniesť do reality – povedzme pomocou obľúbených príkladov z praxe. Vďaka nim napríklad zistíte, ako účtovať ukradnutý tovar, ako účtovať dividendy zo zahraničia v kryptomene alebo čo robiť, ak si bývalý zamestnanec neprevzal stravné lístky.

Získate istotu v rozhodovaní

Máte problém a chcete sa uistiť o správnosti svojho riešenia, alebo potrebujete druhý pohľad na vec? Vtedy je vždy dobré poradiť sa s ďalším odborníkom a vyhnúť sa napríklad možnej pokute. Predplatitelia Daňového, ako aj Mzdového centra tak môžu urobiť každý deň počas pracovných hodín.

Záleží len na vás, či uprednostníte telefón, chat alebo e-mail. S profesionálom v danej oblasti sa môžete skontaktovať vždy, keď ikona pri jeho mene svieti nazeleno. Vtedy sa nevenuje inému klientovi a má priestor na váš telefonát. Otázky na vopred ohlásené témy môžete klásť aj v rámci videorozhovoru či online rozhovoru.

Ušetríte hodiny svojho času

Všetky informácie, ktoré potrebujete, máte na jednom mieste. Či už ide o komentované ustanovenia Zbierky zákonov, rozhodnutia súdov z oblastí daní a účtovníctva, desiatky editovateľných tlačív a formulárov z účtovnej a mzdovej praxe alebo špeciálne kalkulačky.

Nemusíte tráviť čas hľadaním podkladov a informácií na rôznych webových stránkach či zháňať kontakty na odborníkov, ktorí by vám vedeli poradiť. Ročne vám táto podpora vo vašej práci ušetrí množstvo času, a teda aj peňazí.

Budete stále v obraze

Zákony sa pomerne často menia a sledovať všetky úpravy je náročné. Aj preto si môžete dať zasielať vybrané oznámenia priamo na svoj e-mail, aby vám nič neuniklo. Špecialisti robia mravčiu prácu za vás a denne monitorujú, aktualizujú a vysvetľujú užitočné informácie.

V deň vydania sa tak dozviete o zmenách v Zbierke zákonov SR, raz týždenne môžete zistiť viac o nových účinných predpisoch a nových konsolidovaných zneniach. Raz za mesiac vám z Daňového centra prídu e-mailom Daňové noviny s novinkami v oblasti daní a účtovníctva alebo Mzdové noviny zamerané na oblasť miezd a personalistiky.

Objednajte si služby Daňového či Mzdového centra

Služby Daňového centra a Mzdového centra si môžete jednoducho online objednať aj vy. Získate tak všetky spomínané benefity vrátane Daňovej alebo Mzdovej pohotovosti, v ktorej odborníci každý pracovný deň odpovedajú na otázky. Vyskúšať si môžete aj bezplatný prístup – zavolajte na služby zákazníkom +421 41 70 53 222 alebo napíšte mail na [email protected].

VIAC O MZDOVOM CENTRE

Nájdite zrozumiteľné odpovede na svoje otázky
Zdroj: PP
Nájdite zrozumiteľné odpovede na svoje otázky