Bolt Food je zatiaľ prístupný len pre Bratislavčanov. Keď však všetko pôjde podľa plánu, radi by ju spustili aj v ďalších slovenských mestách. Presný počet kuriérov R. Sysel neuviedol. Hovorí však, že ich počet je limitovaný a sú dôkladne vyberaní.

Rýchlosť doručenia závisí od výberu jedla, reštaurácie aj vzdialenosti donášky. Od zadania objednávky po celú dobu doručovania má zákazník možnosť vidieť, kde sa kuriér nachádza ako aj odhadovaný čas jeho príchodu, podobne ako u aplikácii Wolt.

Chcú stavať na lojalite

Roman Sysel hovorí, že Bolt nechce bojovať proti žiadnemu konkurentovi. Domnieva sa, že na miestnom trhu vedľa seba môže koexistovať viac hráčov a každý z nich môže osloviť iných zákazníkov.

„Sme hrdí na to, že sa nám podarilo vytvoriť efektívny model pre objednávanie jázd, ktorý nám do nedávnej doby umožnoval na Slovensku zaisťovať zaujímavé príjmy pre vodičov pri súčasnom zachovaní atraktívnych cien pre cestujúcich. Tieto skúsenosti by sme chceli preniesť do oblasti doručovania jedla,“ uvádza regionálny manažér.

Ich cieľom je ponúknuť ľuďom, ktorí si objednávajú jedlo z reštaurácií 

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa