Možno sa vám niečo podobné už stalo. Idete na nákup a pri pokladni zistíte, že neviete nájsť peňaženku. Okrem toho, že musíte vyriešiť prvý problém, a to ako zaplatiť za nákup, v hlave si rekapitulujete, kde ste ju naposledy videli a čo sa mohlo stať. Či už ste ju stratili, alebo ste sa stali obeťou zlodeja, potrebujete konať. Riešenie situácie máte našťastie vo svojom mobile. Vďaka mobilným platbám môžete zaplatiť v obchode zaplatiť aj bez platobnej karty a tak sa môžete čím skôr venovať hľadaniu. V mobilnej aplikácii Tatra banka máte možnosť online managementu kariet a môžete stratenú kartu okamžite zablokovať alebo jej dočasne znížiť limity na 0 eur. Navyše, novú kartu vybavíte v ktorejkoľvek pobočke Tatra banky na počkanie.

Väčšina z nás sa o bankové služby detailne nezaujíma. Využívame tie, ktoré poznáme, alebo ich aktuálne potrebujeme. Je však dobre vedieť, že banka je tu pre nás v každej situácii. Okrem štandardných služieb ako pripísanie výplaty, platenie účtov ci bezkontaktné platenie kartou v obchode je banka aj vo vypätej situácii ako je strata peňaženky vždy po ruke. A to doslova.

Aplikáciu Tatra banka mate k dispozícii stále vo svojom mobile. Ponúka množstvo užitočných funkcionalít a služieb, ktoré poskytujú maximálny komfort a zaručí vám bezpečnosť pri práci so svojimi peniazmi. Vďaka aplikácii vybavíte aj zložitejšie finančne požiadavky ako napríklad zriadenie sporenia pre deti či na dôchodok, vybavenie úveru do pár minút aj pomoc pri nastavení rodinného rozpočtu a prehlaď výdavkov. Pre nových klientov je teraz osobný účet v Tatra banke dokonca bez poplatku za vedenie na prvých 12 mesiacov.