Technické výpadky sú súčasťou takmer každej firmy. Tieto problémy ich však stoja aj desiatky tisíc eur. V súčasnosti je navyše veľmi náročné nájsť dostupného vývojára, ktorý problém v krátkom čase identifikuje aj vyrieši.

Česko-slovenský startup Better Stack prišiel s riešením, ktoré automaticky dokáže monitorovať dostupnosť, stav aj zmeny webových služieb. V prípade poruchy následne firmu prepája s dostupným vývojárom, a s pomocou webového rozhrania a vlastných nástrojov im umožňuje nájsť príčinu problému aj spolupracovať na riešení.

Michal Klaus, CEO Ataccama
Neprehliadnite

Česko-kanadská Ataccama získala takmer štvrť miliardy eur a blíži sa k statusu jednorožca

Svetové firmy aj zo Slovenska

Do startupu investujú popredné fondy 18,6 milióna amerických dolárov, ktoré firma využije najmä na škálovanie produktu, rozšírenie medzinárodného tímu a rýchlejšiu expanziu na ďalšie trhy. Nástroj pre vývojárov vlani založili Juraj Masár a Veronika Kolejaková, pričom spolupracujú s desiatkami tisíc vývojárov.

Better Stack už používa viac ako 1 400 firiem po celom svete. „S problémami, s ktorými sa vývojári denne stretávajú, máme osobné skúsenosti z predchádzajúcich zamestnaní, preto sme sa rozhodli vyriešiť aspoň niektoré z nich. Investícia nám zásadne pomôže so škálovaním produktu a tímu,“ hovorí J. Masár, CEO a spoluzakladateľ startupu, ktorý má za sebou už dva úspešné startupové exity – Prizeo a Represent.com.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa