„Doterajšie priestory už svojou kapacitou nestačili záujmom zákazníkov a našej expanzii,“ uviedla Andrea Slaná, country manažérka slovenskej Alzy.

Pre nový showroom, ktorý podľa riaditeľa expanzie internetového obchodu Jana Moudříka bude ich druhý najväčší hneď po centrále v Prahe-Holešoviciach, si Alza vybrala priestory bližšie k centru Bratislavy. Showroom na starej adrese na Prievozskej ulici zatvoria v piatok večer a nebude už fungovať.

J. Moudřík potvrdil, že showroom nebude v nových priestoroch sídliť len na prechodný čas, ale natrvalo. TREND.sk tiež zaujímalo, ako chce Alza zabezpečiť komfort zákazníkov, keď v novej lokalite prebiehajú stavebné úpravy kvôli výstavbe dočasnej autobusovej stanice.

„Vo vnútorných priestoroch budú mať naši zákazníci všetok komfort. Všetko je nastavené tak, aby aj prebiehajúce úpravy nemali vplyv na zákazníkov. Z hľadiska okolitých úprav je pre nás dôležitá predovšetkým samotná lokalita a dostupnosť pre našich zákazníkov. Budeme v samom centre Bratislavy. Stavebné úpravy sú dočasné a smerujú k vyššiemu komfortu tak zákazníkov Alzy, ako aj obyvateľov a návštevníkov Bratislavy,“ dodal J. Moudřík.