Konflikt, napätie, neschopnosť sústrediť sa či dokonca bolesti sú známkou toho, že vaše telo je v záťaži, v nerovnováhe. Naučiť sa jednoduché praktické techniky, ako sa opäť dostať do rovnováhy, vám pomôže riešiť konflikty vo vašej podnikateľskej rodine s väčším nadhľadom, mať uvoľnené telo a myseľ a tým zostať kreatívny, výkonný a zároveň zdravý. 

Ako zvládať stres a emócie, ktoré v konfliktných situáciách prežívate, sa bude v Rozhovore o Rodinnom Businesse rozprávať Erika Matwij, prezidentka Inštitútu Rodinného Businessu, a Monika Stehlíková, somatická psychoterapeutka a odborníčka na reč tela. 

Čo sa v rozhovore dozviete? 

  • Aký má stres dosah na funkcie tela, mysle a psychiky 
  • Ako pracovať s emóciami vo vypätých situáciách 
  • Ako dosiahnuť emocionálnu stabilitu, ktorá je kľúčom k vysokému výkonu a prístupu k plnému ľudskému potenciálu 
  • Čo potrebujete o sebe vedieť, aby ste vedeli efektívne narábať s konfliktmi vo vašej podnikateľskej rodine 

Rozhovory o Rodinnom Businesse s Monikou Stehlíkovou budú online v stredu 22. februára od 14:00 do 15:00 hodiny. Na bezplatný rozhovor sa môžete prihlásiť na tomto linku.

Monika Stehlíková

Je odborníčkou na neverbálnu komunikáciu a vedomú prácu s telom. Má ukončenú psychológiu, tanečno-pohybovú psychoterapiu, symboliku tela a mnohé prístupy práce s telom. Je autorkou knihy Tajomstvo reči tela. Vytvorila celoročný cyklus online tréningov Z hlavy do tela.

Čo sú Rozhovory o Rodinnom Businesse?

Rozhovory o Rodinnom Businesse prinášajú pohľad do zákulisia rodinných firiem a dotýkajú sa rôznych tém z rodinného podnikateľského prostredia. Pod vedením Eriky Matwij, expertky na problematiku nástupníctva, koučky a konzultantky HR procesov, vám prinášajú rozhovory s odborníkmi, ako aj zástupcami rodinných firiem a venujú sa témam, ktoré pomáhajú slovenských rodinným firmám rásť, inovovať a zvládať aj tie najnáročnejšie výzvy.  

Ďalšie dôležité správy

Close,Up,Executive,Manager,Dissatisfied,By,African,American,Employee,Work
Neprehliadnite

Zakladateľov rodinných firiem tlačí čas. Odovzdať firmu deťom nie je jednoduché