Byť investorom Tesly si vyžaduje pevné nervy. V ostatných mesiacoch na to prichádzajú všetci, ktorí do akcií americkej automobilky investovali. Špekulantom na finančných trhoch prináša rýchle výnosy, ale aj straty.

Výrobná firma, ktorú rýchly rast jej hodnoty začína radiť medzi najhodnotnejšie automobilky sveta, sa totiž po náhlych prepadoch pred viac ako mesiacom opäť vezie na rastovej vlne.

SpaceX Chief Engineer Elon Musk speaks to media in front of Crew Dragon cleanroom at SpaceX Headquarters in Hawthorne, California on October 10, 2019., Image: 476100177, License: Rights-managed, Restrictions: *** World Rights ***, Model Release: no, Credit line: Yichuan Cao / ddp USA / Profimedia
Neprehliadnite

Elon Musk opäť tweetuje a investori Tesly tým strácajú milióny. Iní cítia príležitosť na zisk

Jej akcie najnovšie opäť prelomili úroveň tisíc dolárov za kus a napriek tomu, že jej najväčší akcionár Elon Musk podpichuje úvahami o tom, že je automobilka precenená, vyzerá to na ďalší rast jej akcií.

Nad tisíckou

Po výraznom prepade hodnoty akcií v marci tohto roka, keď sa vo svete naplno prejavili dôsledky pandémie nového koronavírusu a s tým spojené uzávierky výroby automobiliek, sa akcie Tesly trvalo zhodnocujú.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa